Távozik a 2014 óta regnáló akadémiai vezető - még keresik az utódját

Jasper de Muijnck sikeres volt a Honvédnál, most azonban szerződést bontott.
Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 20:15
Jasper de Muijnck sikeres volt a Honvédnál, most azonban szerződést bontott.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 20:15

A Magyar Futball Akadémia közös megegyezéssel szerződést bontott az MFA szakmai igazgatójával, Jasper de Muijnckkal. Az új szakmai igazgató későbbi időpontban kerül kinevezésre - tudatta rövid közleményében a Budapest Honvéd hivatalos honlapja.

A Magyar Futball Akadémiát 2014 nyara óta irányító holland szakember közbenjárt többek között Schön Szabolcs és Szerető Krisztofer külföldi, neves klubok akadémiájára való menedzselésében, regnálása idején a kispestiek U 17-es csapata kétszer is megnyerte a külföldi sztárcsapatok utánpótlás együtteseit is felvonultató Puskás Suzuki Kupát.

A Magyar Futball Akadémiájának új vezetőjét egyelőre még keresik az illetékesek, és arról sincs még információ, hol dolgozik majd a továbbiakban a távozó vezető.

Átigazolások
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
Tovább az összes átigazoláshoz