Marco Rossi is díjat kapott Allegri és Ancelotti mellett Olaszországban

A Honvéddal bajnoki címet szerzett szakemberről sem feledkeztek meg hazájában, különdíjat kapott többek között Conte és Ancelotti mellett.
Budai László 2018. március 26., hétfő 17:46
A Honvéddal bajnoki címet szerzett szakemberről sem feledkeztek meg hazájában, különdíjat kapott többek között Conte és Ancelotti mellett.
Szerző: Budai László 2018. március 26., hétfő 17:46

Marco Rossi tavalyi teljesítményét is díjazta az Olasz Futballedzők Szövetsége, amely most tartotta meg hivatalos ünnepségét.

A legnagyobb elismerést a Juventus vezetőedzője, Massimiliano Allegri kapta, aki 2017-ben olasz bajnokságot nyert a torinóiakkal, és a Bajnokok Ligája döntőjébe is bejutott, igaz, ott alulmaradt a Real Madriddal szemben. Övé lett tehát az Arany Kispad díj.

Különdíjat kapott azonban öt olyan edző, aki külföldön bajnoki címet szerzett. Carlo Ancelotti a Bayern Münchennel, Antonio Conte a Chelsea-vel, Roberto Bordin a Sheriffel, Massimo Carrera a Szpartak Moszkvával, Marco Rossi pedig a Budapest Honvéddal nyert aranyat. Így őket is megillette az Arany Kispad-díj egy-egy speciális változata.

Átigazolások
DVSC
Bárány hosszabbított
A Loki érvényesítette opcióját, így leggólerősebb csatárát, Bárány Donátot 2027-ig magához kötötte.
Szeged/Videoton
Novákot kinézte a Vidi
Borvető Áron után Novák Csanádért is befuthat egy ajánlat Szegedre. A rutinos csatárt Fehérvárról szemelték ki.
Haladás
A feljutáshoz igazolnak
A jelenleg NB III-as Haladásnál a következő szezon elsődleges célja a feljutás - ennek megfelelően igazolnának is.
Tovább az összes átigazoláshoz