Honvéd: Szerződést bontottak a nyáron érkező légióssal - hivatalos

Az ukrán játékos a sorozatos sérülései miatt nem tudott megfelelő teljesítményt nyújtani.
Nyikes Zoltán 2019. november 16., szombat 15:41
Az ukrán játékos a sorozatos sérülései miatt nem tudott megfelelő teljesítményt nyújtani.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 16., szombat 15:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalos oldalán jelentette be a Budapest Honvéd FC, hogy a korábbi utánpótlás-válogatott támadó, Vladiszlav Kulacs a sorozatos sérülései miatt sajnos nem tudta azt a teljesítményt nyújtani, amelyre tudása alapján képes lenne,

a kispesti klub pedig közös megegyezéssel felbontotta a kölcsönszerződését.

A 26 éves játékos így visszatért anyaklubjához, az ukrán élvonalbeli Sahtar Doneckhez.

Kulacs nyáron érkezett egy évre kölcsönbe az NB I-es együtteshez, amelynél három bajnokin, három EL-selejtezőn, és egy kupamérkőzésen lépett pályára, s a kupában duplázott a Dunaharaszti ellen.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz