A Honvéd SMS-ekkel bizonyítja igazát a furcsa meccslemondós ügyben - fotó

A kispestiek által közzétett üzenetek szerint a Sepsi mondta le a felkészülési találkozót.
Budai László 2017. július 3., hétfő 15:46
A kispestiek által közzétett üzenetek szerint a Sepsi mondta le a felkészülési találkozót.
Szerző: Budai László 2017. július 3., hétfő 15:46

Tegnap a csakfoci.hu is beszámolt róla, hogy elmarad a Honvéd és a Sepsiszentgyörgy felkészülési mérkőzése. Az ügy azért volt furcsa, mert a kispestiek azt közölték, hogy a Sepsi, míg utóbbi szerint a Honvéd tehetett arról, hogy nem rendezték meg az összecsapást.

A történet itt nem ért véget. Az NB I-es klub ma délután hivatalos honlapján tette közzé a Sepsi sportigazgatója és a Honvéd technikai igazgatója közötti SMS-ezést, ezzel is bizonyítva, hogy a mérkőzést a kispestiek ellenfele mondta le.

"Ezúton értesítem Önt, hogy a mérkőzés elmarad" - a Sepsi sportigazgatója a jelek szerint ezt üzente a piros-feketéknek.

További információ egyébként, hogy a Hapoel Beer-Sheva elleni BL-mérkőzés előtt a bajnoki címvédő mégis játszik még egy felkészülési találkozót: szerdán a Békéscsaba ellen lép pályára a Bozsik Stadionban. Az összecsapás zárt kapus lesz.

Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
Tovább az összes átigazoláshoz