Kesztyűs Barna után Egerszegi Tamás is kölcsönben kerül Paksról a Budapest Honvéd csapatához.
Kesztyűs Barna után újabb paksi középpályás érkezik kölcsönbe Kispestre, hiszen a két klub megállapodott arról, hogy a 2019–2020-as szezonban Egerszegi Tamás is a piros-feketéket erősíti - írja a honvedfc.hu.
A 27 esztendős labdarúgó Újpesten nevelkedett, a lila-fehéreknél mutatkozott be az NB I-ben, majd a Siófok, a Gyirmót, a DVTK, a Mezőkövesd és a Vasas csapataiban is szerepelt, légiósként pedig fél évet töltött a lengyel Miedz Legnica gárdájánál.
Egerszegi az előző szezont a Vasasnál kezdte, majd a Paks labdarúgója volt, az elmúlt idényben 20 NB I-es mérkőzésen lépett pályára, összesen pedig 169 első osztályú találkozón szerepelt, ezeken 12 gólt lőtt és három gólpasszt adott.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.