Honvéd: 250 kilós bombát találtak a Bozsik Stadionban

Második világháborús bombát találtak a Bozsik Stadion építése során az egyik edzőpályán.
Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 19:51
Második világháborús bombát találtak a Bozsik Stadion építése során az egyik edzőpályán.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 19:51

A március 21-én történt alapkőletétel óta is nagy erőkkel zajlik a Bozsik Stadion újjáépítése, a munkálatok során pedig egy második világháborús bombára bukkantak az építkezésen dolgozók - számolt be honlapján a kispesti klub.

A 250 kilós, angol szerkezetet a hátsó, temető felőli edzőpályán találták, a tervek szerint a jövő hét folyamán emelik ki és hatástalanítják.

Átigazolások
Szentlőrinc
Kölcsönadás Kaposvárra
A 19 éves támadó, Ambach Arnold fél évre, kölcsönben érkezett Kaposvárra az NB II-es Szentlőrinctől.
Fradi/Tottenham
Keane helyzete
Robbie Keane másik edző kispadmelegítője nem lesz, akkor azonban fontolóra veheti a Tottenham esetleges ajánlatát, ha hosszú távra is őt akarná a londoni klub.
FTC II
19 éves védő érkezett
Griffin Garnett az amerikai negyedik vonalban szereplő Richmond Kickers csapatától érkezik az FTC II-höz, de azon dolgoznak, hogy majd az első csapatnál is számításba tudják venni.
Tovább az összes átigazoláshoz