Furcsa jelenet a két magyar válogatott játékostól: "Mintha kidobósoznának általános iskola harmadik osztályában" - videó

Ritkán látható jelenetnek lehettünk a szemtanúi a Honvéd - Mezőkövesd mérkőzés 76. percében.
Privacsek András 2020. november 1., vasárnap 11:16
Ritkán látható jelenetnek lehettünk a szemtanúi a Honvéd - Mezőkövesd mérkőzés 76. percében.
Szerző: Privacsek András 2020. november 1., vasárnap 11:16

Cseri Tamás szeretett volna bedobást elvégezni, de Baráth Botond pár centire megállt előtte és nem hagyta, hogy bedobja a labdát. A mezőkövesdi középpályás nem látván jobb megoldást, a kispesti védő fejére ejtette a labdát. Az eset után mindketten értetlenkedve fogadták a másik viselkedését és természetesen járt az egy-egy sárga lap.

Nézd meg a nem mindennapi jelenetet:

Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Tovább az összes átigazoláshoz