A kispestiek Eppel és Balázs találatával nyertek.
A Honvéd 2-0-s félidő után 2-1-re verte a horvát élvonal utolsó helyén álló Cibalia együttesét. A Honvéd honlapjának beszámolójából kiderül, hogy az összecsapást az FTC alkalmazásában álló Lisztes Krisztián is a helyszínen tekintette meg.
A két együttes jövő szombaton már tétmeccsen, a Magyar Kupában találkozik egymással, Lisztes minden bizonnyal ezért volt ellenfélnézőben.
Honvéd-Cibalia 2-1 (Eppel, Balázs)
Honvéd: Gróf (Horváth) – King (Villám), Lovrics (Baráth), Kamber, Laczkó (Bobál) – Nagy G., Hidi (Holender), Gazdag – Zsótér, Eppel (Koszta), Balázs
Átigazolások
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.