Szürreális: A Hali játékosa hosszan könyörgött a 11-esért, majd odagurította a labdát a kapusnak - videó

Egészen furcsa jelenetek játszódtak le a Gyirmót-Haladás NB II-es bajnoki hajrájában.
Budai László 2022. október 11., kedd 19:28
Egészen furcsa jelenetek játszódtak le a Gyirmót-Haladás NB II-es bajnoki hajrájában.
Szerző: Budai László 2022. október 11., kedd 19:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szombathelyiek részéről Lencse László harcolt ki 11-est 2-1-es Hali-vezetésnél, a rutinos támadó ment is elvégezni a büntetőt, de csapattársa, Hursán György addig kérlelte, hogy hadd végezhesse el ő a 11-est, amíg Lencse be nem adta a derekát.

A magabiztos ítéletvégrehajtás azonban elmaradt, Hursán egész egyszerűen középre gurította a labdát, a helyén maradó Rusák Edvárd pedig felszedte azt.

Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
ETO/Fradi
Távozó edző(k)
Borbély Balázs nem komplett stábbal érkezhet az ETO-tól a Ferencvároshoz: jelen állás szerint Győrből kizárólag Stefan Pánik erőnléti edző tarthat vele a Fradihoz. (NSO)  
Tovább az összes átigazoláshoz