Nem szerződteti a Haladás a külföldi tehetséget - ez az indok

Alaster Redmayne helyett a magyar fiatalokat részesíti előnyben Mészöly Géza.
Csakfoci Admin 2017. március 15., szerda 15:02
Alaster Redmayne helyett a magyar fiatalokat részesíti előnyben Mészöly Géza.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 15., szerda 15:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Próbajátékon szerepelt az elmúlt héten a Liverpool és a Wigan utánpótlásában is megforduló Alaster Redmayne a Szombathelyi Haladásnál, ma pedig megszületett a döntés a tizenkilenc éves játékos ügyében.

- Nagyon fiatal még, és akkor inkább a saját fiataljainknak adunk lehetőséget, ezért úgy döntöttünk, hogy nem igazoljuk le - nyilatkozta Mészöly Géza vezetőedző a haladasfc.hu-nak, így eldőlt, a csatárnak máshol kell próbálkoznia a jövőben.

Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz