Megtáltosodott a Haladás támadója: "Felpörgetett az új edző"

Kifejezetten jól megy mostanában a játék a Haladás brazil légiósának, Myke Bouard Ramosnak. A 25 éves támadó a 16. fordulóban gólt rúgott a Balmazújvárosnak, majd legutóbb a Ferencváros (2-1) ellen gólpasszal és harcos futballal hívta fel magára a figyelmet.
Privacsek András 2017. november 30., csütörtök 16:51
Kifejezetten jól megy mostanában a játék a Haladás brazil légiósának, Myke Bouard Ramosnak. A 25 éves támadó a 16. fordulóban gólt rúgott a Balmazújvárosnak, majd legutóbb a Ferencváros (2-1) ellen gólpasszal és harcos futballal hívta fel magára a figyelmet.
Szerző: Privacsek András 2017. november 30., csütörtök 16:51

- Lehet, hogy az új edző érkezésével én is felpörögtem, akárcsak a csapat. Ugyanis magam is érzem, hogy nekem is jobban megy a játék. Nagyon szép az új stadion, és ami még fontosabb, nagy lökést adnak a szurkolók. Óriási élmény volt számomra a szombati derbi. A Fradi ellen is bizonyították, hogy a csapat 12. játékosaként számíthatunk rájuk – nagyon nagy szükségünk van a drukkereinkre. Szerintem eddig egy ilyen igazi hazai pálya hiányzott nekünk. Egy olyan, szurkolókkal megtöltött, parádés hangulattól zengő stadion, ahová egyik ellenfelünk sem jön szívesen. Többen mondták, hogy az FTC ellen nagyot küzdöttem, de hát ilyen hangulatban nem is lehetett rosszul futballozni, minden csapattársam becsülettel harcolt. Most jó a hangulat az öltözőben. Ugyanakkor az trénerünk, Michal Hipp megköveteli a kemény munkát. Pörgős edzéseket tart, szinte minden gyakorlathoz labdát használunk. Kifejezetten jók az első benyomásaim az új szakmai stábról. Bízom benne, hogy a sok munkának mielőbb beérik a gyümölcse – nyilatkozta Myke Bouard Ramos a haladas.hu-nak.

Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Tovább az összes átigazoláshoz