Bombasztikus gólt lőtt a Haladás az osztrák listavezetőnek - videó

Hétgólos meccset játszottak, Szabics Imre csapata örülhetett.
Dudás Gábor 2016. november 11., péntek 16:05
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 11., péntek 16:05

4-3-ra győzött felkészülési mérkőzésen az osztrák Bundesliga listavezetője (másodedzője Szabics Imre), a Sturm Graz a Szombathelyi Haladás ellen.

Zulechner gyorsan vezetést szerzett az osztrákoknak Messendorfban, de Gaál egy szép fejessel egyenlített a 15. percben. Az első félidőben azonban már nem örülhetett a Hali, sőt, a Sturm 4-1-s előnyre tett szert.

Az 57. percben Kovács Lóránt óriási góllal (a videón 1:13:27-től!) faragott a különbségen, majd a hajrában Gaál másodszor is betalált, így végül minimális különbséggel kapott csak ki a Haladás.

Sturm Graz – Haladás 4-3 (Zulechner 6., 24., Stankovic 36., Koch 45., ill. Gaál 14., 83., Kovács L. 57.)

Sturm: Lück (Gratzei, 45.); Koch (Seidl, 67.), Spendlhofer, Schulz (Gantschnig, 46.), Skrivanek (Edomwonyi, 46.); Potzmann, Matic (Lovric, 46.), Hierländer (Dobras, 46.), Alar (Huspek, 46.); Stankovic (Puster, 64.), Zulechner (Kienast, 46.)

A Haladás kezdőcsapata: Gyurján - Polgár, Hegedűs, Jagodics, Hidvégi – Kovács L., Ars, Iszlai – Rácz, Gaál, Halmosi

Videón a teljes mérkőzés, a magyar gólok 24:50-től, 1:13:27-től és 1:40:12-től!