NB II: Csertőiék nyerték a győri rangadót

Az NB II 10. fordulójában az ETO hazai pályán szenvedett vereséget a Gyirmóttól.
Privacsek András 2022. október 5., szerda 18:52
Az NB II 10. fordulójában az ETO hazai pályán szenvedett vereséget a Gyirmóttól.
Szerző: Privacsek András 2022. október 5., szerda 18:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az ETO kezdett jobban, a 17. percben Óvári került helyzetbe, de Rusák jól lépett ki a kapujából és hárított. A második félidő elején megszerezte a vezetést a Gyirmót: egy nagy bedobás után Herjeczki tört kapura, majd 10 méterről Fadgyas mellett a hálóba gurított.

A 71. percben a csereként beállt Priskin fejelt közelről fölé. Nem sokkal később Priksin 6 méterről, félfordulatból húzta kapura a labdát, de Rusák nagyot védett.

A 83. percben eldőlt a mérkőzés: Medgyes egy jó csel után a jobb alsóba lőtt.

A Gyirmót győzelmével beérte az éllovas MTK-t, az ETO a 10.

NB II, 10. forduló:

ETO - Gyirmót 0-2 (Herjeczki 56., Medgyes 83.)

Címkék: #ETO #Gyirmót
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz