Az NB II 10. fordulójában az ETO hazai pályán szenvedett vereséget a Gyirmóttól.
Az ETO kezdett jobban, a 17. percben Óvári került helyzetbe, de Rusák jól lépett ki a kapujából és hárított. A második félidő elején megszerezte a vezetést a Gyirmót: egy nagy bedobás után Herjeczki tört kapura, majd 10 méterről Fadgyas mellett a hálóba gurított.
A 71. percben a csereként beállt Priskin fejelt közelről fölé. Nem sokkal később Priksin 6 méterről, félfordulatból húzta kapura a labdát, de Rusák nagyot védett.
A 83. percben eldőlt a mérkőzés: Medgyes egy jó csel után a jobb alsóba lőtt.
A Gyirmót győzelmével beérte az éllovas MTK-t, az ETO a 10.
NB II, 10. forduló:
ETO - Gyirmót 0-2 (Herjeczki 56., Medgyes 83.)
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.