Fotó: ussalernitana1919.it

Vidi: Váratlan fordulat jöhet az egyik kiszemelt ügyében a sportigazgató-váltás miatt - sajtóhír

Olaszországban az írják, hogy a már szinte biztosnak vélt átigazolásból könnyen lehet, hogy mégsem lesz semmi.
Nyikes Zoltán 2021. augusztus 2., hétfő 16:25
Fotó: ussalernitana1919.it
Olaszországban az írják, hogy a már szinte biztosnak vélt átigazolásból könnyen lehet, hogy mégsem lesz semmi.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. augusztus 2., hétfő 16:25

Múlt héten beszámoltunk arról, hogy a Gazzetta dello Sport információja szerint a Serie B-ben szereplő Vicenza és a MOL Fehérvár FC mindenben megegyezett egymással a gambiai válogatott támadó, Lamin Jallow átigazolásáról.

A 25 éves csatár helyzetéről azonban frissebb információk jelentek meg Olaszországban, a trivenetogoal.it úgy tudja, hogy a magyar klubnál lezajlott sportigazgató-váltás miatt leállt az üzlet.

A lap kiemeli, ez nem feltétlenül jelentheti azt, hogy a Vidinél már lemondtak Jallow megszerzéséről, de jelenleg kevesebb esély mutatkozik a szerződtetésére.

Jallow a 2020/21-es idényben 21 alkalommal játszott a Serie B-ben, 3 gól és 2 gólpassz fűződött a nevéhez, a gambiai válogatottban pedig 9 meccsen 1 találatig jutott.

Olvastad már?
Még mindig pörögnek a piacon az NB I csapatai - átigazolási körkép
Így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári átigazolási időszakban az érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szabics Imre
A német Augsburgtól távozó és az egyiptomi Al Ahly SC-hez szerződő Szabics Imre maga kérte, hogy bontsák fel a szerződését a Bundesliga-klubnál. (Augsburger Allgemeine)
Ózd-Sajóvölgye
Elek Ákos nem marad edző
Az Ózd-Sajóvölgye NB III-as csapatát csak a téli szünetig vette át Elek Ákos, aki továbbra is sportigazgatóként képzeli el jövőjét, edzői babérokra nem törne. (BOON)
Al-Ahly
Szabics megérkezett
A klub által közzétett fotó tanúsága szerint Szabics Imre megérkezett Kairóba, és a csütörtök délutáni edzésen már ő is a stáb tagjaként dolgozhatott.
Tovább az összes átigazoláshoz