Vidi: "Nagyon az út elején járunk, de..." - így halad Huszti rehabilitációja

A MOL Fehérvár FC vezető fizioterapeutája elmondta, eddig semmiféle komplikáció nem lépett fel, minden a tervek szerint halad.
Nyikes Zoltán 2019. október 14., hétfő 19:03
A MOL Fehérvár FC vezető fizioterapeutája elmondta, eddig semmiféle komplikáció nem lépett fel, minden a tervek szerint halad.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 14., hétfő 19:03

Mint ismert, olyan súlyos térdsérülést szenvedett a MOL Fehérvár FC középpályása, Huszti Szabolcs az Újpest elleni bajnokin szeptember végén, hogy elkerülhetetlen volt a műtét, amit követően hat hónapot vehet igénybe a teljes felépülésének az ideje. A fehérváriak hivatalos oldalán Barta Gábor, a klub vezető fizioterapeutája adott helyzetjelentést Huszti állapotáról.

–Huszti Szabolcs rehabilitációja a műtét utáni első napon elkezdődött, a mai naptól azonban már itt Székesfehérváron folytatódik a teljes gyógyulást elősegítő munka. Délelőtt megtörtént a varratszedés, a következő két hétben pedig a legfőbb célunk az lesz, hogy növelni tudjuk 90 fokig Szabolcs műtött lábának a mozgástartományát. Fontos megelőznünk azt, hogy beduzzadjon a térde, valamint azt is, hogy izomtömeget veszítsen.

Különböző módszerekkel segítjük a szalag beépülését - ehhez a legkorszerűbb orvosi műszerek állnak rendelkezésünkre - valamint kezeljük a sebet.

Nagyon az út elején járunk, de azt örömmel mondhatom, hogy eddig semmiféle komplikáció nem lépett fel, minden a tervek szerint halad - persze nagyon hosszú út vár még Szabolcsra a teljes felépülésig – nyilatkozta a fizioterapeuta.

Átigazolások
FTC / ETO
2 milliós ajánlat Krpicért
Szerb sajtóhírek szerint komoly ferencvárosi ajánlatra mondott nemet az ETO Milan Krpic ügyében.
Videoton
Két szerződésbontás
A Vidi közös megegyezéssel szerződést bontott Svékus Olivérrel és Árva Bencével, így mindkét játékos visszatér kölcsönből anyaegyesületéhez, az Újpest FC-hez és az III. Kerületi TVE-hez.
Fradi, Újpest
Kovacevic távolodik
A gólerős Franko Kovacevic nem igazán lelkesedik azért, hogy az NB I-be szerződjön - a szlovén forrás egyébként a Fradi és az Újpest mellett a Győri ETO-t is a kérők közé sorolja.
Tovább az összes átigazoláshoz