Fotó: www.molfehervarfc.hu

Vidi: Kilenc év után távozhat a magyar válogatott játékos

A csakfoci.hu információi szerint minden bizonnyal az utolsó szezonját tölti a fehérváriaknál Paulo Vinícius.
Nyikes Zoltán 2020. június 16., kedd 10:51
Fotó: www.molfehervarfc.hu
A csakfoci.hu információi szerint minden bizonnyal az utolsó szezonját tölti a fehérváriaknál Paulo Vinícius.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. június 16., kedd 10:51

Az NB I-es szezon közeledtével egyre gyakoribb beszédtémát szolgáltat a szurkolók körében a MOL Fehérvár FC védőjének, Paulo Viníciusnak a jövője, akinek június végén lejár a szerződése.

Honlapunk úgy értesült, hogy nagy valószínűség szerint távozik a Viditől a 7-szeres magyar válogatott játékos,

miután többszöri tárgyalás után sem sikerült megegyezésre jutnia a vezetőkkel, így jó eséllyel szabadon igazolhatóvá válik.

A 30 éves hátvéd a Vidi jelenlegi keretében a legrégebb óta szolgálja a klubot, még 2011 nyarán érkezett az uruguayi River Plate-től, az elmúlt 9 év alatt pedig a klubtörténeti adatbázis szerint már több mint 300 mérkőzésen húzta magára a piros-kék mezt. A brazíliai születésű játékos két bajnoki címet és egy Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett a fehérváriakkal.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Nyíregyháza/Kecskemét
Beke klubot váltott
Beigazolódott a Csakfoci korábbi információja: csütörtökön hivatalossá vált, hogy Beke Péter Nyíregyházáról az NB II-es Kecskeméti TE együtteséhez igazolt.
Ferencváros
Varga arab kérői
Az Arab Emírségekből is van érdeklődés Varga Barnabás iránt, de a Ferencváros hivatalos ajánlatot egyelőre nem kapott a csatárért. (M4 Sport)
ZTE
Brazil csatár érkezik
Brazil csatár, Daniel Lima érkezik Zalagerszegre hazájából - ezt eddigi klubja jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz