Vidi: Három év után távozott a válogatott légiós - hivatalos

Az olasz másodosztályban szereplő Lecce hivatalos oldalán jelentette be, hogy végleg megszerezte Boban Nikolovot, a MOL Fehérvár FC északmacedón középpályását.
Csakfoci Admin 2021. január 19., kedd 11:11
Az olasz másodosztályban szereplő Lecce hivatalos oldalán jelentette be, hogy végleg megszerezte Boban Nikolovot, a MOL Fehérvár FC északmacedón középpályását.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. január 19., kedd 11:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Amiről a csakfoci.hu hétfőn délelőtt már beszámolt, kedden hivatalossá vált: három év után távozott a MOL Fehérvár FC-től Boban Nikolov, aki sikeresen átesett az orvosi vizsgálatokon és aláírta a szerződését a Lecce csapatánál, ma délután pedig edzésre jelentkezik.

Az átigazolási díj összegét egyik klub sem hozta nyilvánosságra. A macedón lapok úgy tudják,

Nikolov két és fél éves szerződést kötött az olasz másodosztályban 6. helyen álló gárdával.

Nikolov az idei szezonban nem számított meghatározó futballistának a fehérváriaknál: 9 bajnokin és 4 Európa Liga-selejtezőn kapott szerepet, ezeken 1 gólt szerzett.

December eleje óta egyszer sem lépett pályára a Vidiben. Összesen 73 NB I-es bajnokin viselhette a fehérváriak mezét, mióta 2018 januárjában Magyarországra szerződött. Magyar bajnoknak és kétszeres kupadöntősek is mondhatja magát.

Újra pörög az átigazolási rovatunk, ahol minden tény, hír, pletyka megtalálható a hazai piacról:

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz