Achilles-ín szakadást szenvedett az Újpest FC elleni hétfői NB I-es mérkőzésen a Vidi középpályása, Rúben Pintó.
Hétfőn a MOL Fehérvár FC hazai pályán 1-0-s vereséget szenvedett az Újpesttől, az NB I 4. fordulójából elhalasztott bajnokin. A fehérváriak a találkozó mellett elveszítették portugál középpályásukat, Rúben Pintót is. A 30 éves játékos a lilák gólja előtt sérült meg, és a Vidi tájékoztatása szerint jó ideig nem játszhat.
- Az első pillanatokban is látszódott, hogy sajnos egy komoly sérülésről van szó, a vizsgálatok pedig megerősítették, hogy Rúben Pinto achilles-ín szakadást szenvedett a jobb lábán. Játékosunkra műtét és körülbelül hat hónap rehabilitáció vár majd - nyilatkozta a molfehervarfc.hu-nak a klub csapatorvosa, dr. Kovács Tibor.
A Vidi szombaton a Vasashoz látogat a bajnokság 11. fordulójában.
Olvastad már?
A brutális rezsiárak az NB I-et is elérték: Lehet, hogy a Vidinek egy időre költöznie kell - sajtóhír
A MOL Aréna Sóstóban a tervek szerint legalább másfél hónapig biztosan nem lehetne majd mérkőzéseket rendezni.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kodro helyzete
Az FTC kölcsönjátékosa, Kenan Kodro lehetséges spanyolországi jövőjéről írtak cikket Spanyolországban.
Diósgyőr
Acolatse nagy transzfere
Vladimir Radenkovic reméli, hogy ha elviszik a szárnyaló Elton Acolatsét, akkor olyan összegért teszik meg, amiből 2-3 hasonló képességű játékost tud majd hozni a klub.
Ferencváros
Magyar edző kaphat fontos pozíciót
A 2001-es bajnokcsapat tagja, Tóth Mihály komoly feladatot kaphat a Ferencvárosnál.