Vidi: Az utolsó akadály is elhárult a válogatott igazolás érkezése elől - de lehet még fordulat

Véget ért Spanyolországban a Vidi kiszemeltjének kálváriája. A mali válogatott Hadi Sacko sajóhírek szerint hamarosan aláírhat a székesfehérvári alakulathoz.
Dudás Gábor 2019. január 27., vasárnap 15:46
Véget ért Spanyolországban a Vidi kiszemeltjének kálváriája. A mali válogatott Hadi Sacko sajóhírek szerint hamarosan aláírhat a székesfehérvári alakulathoz.
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 27., vasárnap 15:46

Visszatért a Leeds Unitedhez a Vidi kiszemeltje, Hadi Sacko. A 24 éves mali válogatott szélső az őszt a spanyol Las Palmas együttesénél töltötte, azonban sérülése miatt mindössze 102 percet töltött a pályán, végül soha nem tudott igazán beilleszkedni és klubja valódi hasznára lenni, így a másodosztályú csapat felbontotta kölcsönszerződését.

A spanyol titularesymas.com cikke szerint ezzel az utolsó akadály is elhárult az elől, hogy Sacko a Vidihez igazolni, a lap azt írja, hogy a játékos most már bármikor a magyar bajnokságban folytathatja pályafutását.

A Leeds az utóbbi napokban úgy döntött, addig nem engedi, hogy játékos visszatérjen kölcsönjátékából, amíg nincs meg a szélső új csapata - ezek szerint a megállapodás megszületett a kérővel, feltehetően a fehérvári alakulattal. A La Provincia nevű portál szerint a korábban a Bordeaux és a Sporting Lisszabon mezét is viselő Sacko az NB I bajnoki címvédőjéhez is kölcsönben érkezik majd.

FRISSÍTÉS: Később az angol Yorkshire Evening Post számolt be arról, hogy közel sem biztos még, hogy Sacko Magyarországon folytatja pályafutását, ugyanis a játékos terve az, hogy ha lehetősége lesz, ismét Spanyolországba igazol...

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Baluta az MLS-ben
A 31 éves Alexandru Baluta, aki korábban a Puskás Akadémia játékosa volt, az LAFC-hez igazolt a 2025-ös szezon végéig, a klub pedig opciót szerzett a hosszabbításra 2026-ra.
MTK
Molnár távozik?
Az MTK és a lengyel Cracovia szóban megegyezett Molnár Rajmund átigazolásáról, a vételár körülbelül egymillió euró lesz. A szélső a hétvégén már nem lép pályára az MTK-ban. (nso.hu)
Kozásmisleny
Két hónap után bontottak
Távozik az NB II-es csapattól Dobos Áron. A júniusban érkezett támadóval kölcsönös megegyezéssel bontott szerződést a klub.
Tovább az összes átigazoláshoz