Emberségből jelesre vizsgázott a Videoton csatára. Danko Lazovic közel két és fél millió forinttal segítette a beteg gyerekeket.
A Kurir beszámolója szerint a Videoton szerb támadója, Danko Lazovic négy mezt vásárolt, és ezeket árverésre bocsátotta. A szerelések mintegy 8 ezer euróért (2,5 millió forintért) keltek el.
Lazovic a labdarúgók – többek között – Aleksandar Mitrovic és Vladimir mezére ezer eurót (320 ezer forintot), valamint a Real Madrid szlovén kosarasának, Luke Donic szerelésére ötezer eurót (1,6 millió forintot) költött.
Az aukcióból befolyt teljes bevételt a beteg gyerekek megsegítésére fordítják.
Olvastad már?
Lazovic a védőket is veri az eltiltásaival - sokba kerül a 7 meccse a Vidinek
A Videoton kulcsjátékosa és vezére nem először kerül hosszabb időre az oldalvonal mellé lapjai miatt. Megnéztük, hogyan alakult az idényben a szerb támadó védekező játékosokat is megszégyenítő sorozata.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Njie távozhat?
Nfansu Njie francia és belga klubok radarján.
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.