Már csak 590 jegy van a Vidi EL-meccsére

Telt ház lesz a Videoton - FC Midtjylland mérkőzésen a Pancho Arénában.
Privacsek András 2016. július 28., csütörtök 12:02
Telt ház lesz a Videoton - FC Midtjylland mérkőzésen a Pancho Arénában.
Szerző: Privacsek András 2016. július 28., csütörtök 12:02

 

Gyorsan fogynak a jegyek a hazai és semleges szektorokba a ma 20.30-kor órakor kezdődő az FC Midtjylland elleni EL-selejtezőre a Pancho Arénába. Amennyiben marad belépő, lesz helyszíni jegyértékesítés, de javasoljuk szurkolóinknak, hogy vásárolják meg elővételben belépőiket, így a helyszíni jegyárnál kedvezőbben, a sorban állást elkerülve juthatnak hozzá - írja a vidi.hu.

Pontos jegyárak ITT.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.
Tovább az összes átigazoláshoz