Hatalmas az érdeklődés a svédek részéről a MOL Vidi FC elleni Bajnokok Ligája-selejtezőre.
A Malmö hétfőn kezdte el árusítani a kedd esti, MOL Vidi FC elleni BL-selejtező mérkőzés belépőit. A találkozót nagyon várják már a csapat szurkolói, a klub Twitter-csatornájának híre szerint ugyanis az első három percben 1100 jegyet értékesítettek.
A kedden 19:15-kor kezdődő találkozót a Swedbank Stadionban rendezik meg, amelynek befogadóképessége nemzetközi találkozókon 21 ezer fő.
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/bl-sztarcsapattal-jatszhat-a-vidi-a-fotablaert-ha-tovabbjut-megvannak-a-parositasok
Átigazolások
Kozármisleny
Visszatért a védő
A 2024/25-ös idényben 17 NB II-es bajnokin lépett pályára az a Debreceni Zalán, aki most visszatért Kozármislenybe.
Nagykanizsa
A Vidiből érkezett játékos
A Videoton 22 éves középpályásával, Kovács Bencével erősített a Nagykanizsa. Az előző idényben 15 bajnokin bizonyíthatott Székesfehérváron.
DVSC
Távozhat a csatár?
A DVSC támadóját, Bárány Donátot a holland élvonalbeli ADO Den Haag csapatával hozták hírbe. (ADOFANZONE)