Meglepő hírről számolt be MOL Fehérvár FC vezetőedzője a szerdán megtartott Vaduz elleni EL-selejtező előtti sajtótájékoztatón.
Közel fél évig nem számíthat alapemberére a MOL Fehérvár FC vezetőedzője, Marko Nikolic, aki a csütörtök esti, Vaduz elleni EL-párharcot megelőző sajtóeseményen elmondta, Vinícius Paulo már a múltheti,
FK Zeta elleni EL-selejtező visszavágóján sem tudott pályára lépni, mivel a válogatott hátvéd térdsérüléssel bajlódott.
– Vinícius Paulót a napokban megműtötték Barcelonában, játékára akár 5-6 hónapig sem számíthatunk. Innen is szeretnék gyors és sikeres felépülést kívánni neki, várjuk vissza a csapatba! – idézte a tréner szavait a molfehervarfc.hu.
Vinícius az előző idényben alapembernek számított a fehérváriak színeiben, összesen 24 tétmeccsen játszott.
Olvastad már?
Nikolic: "Senki ne számítson gálamérkőzésre" – Stopira a sérült válogatottnak ajánlaná a győzelmet
A MOL Fehérvár FC vezetőedzője és hátvédje osztotta meg várakozásait a csütörtök esti EL-selejtező előtt. Marko Nikolic szerint senki sem számíthat gálamérkőzésre, Stopira pedig úgy gondolja, nehéz mérkőzés elé néznek a Vaduz ellen a Pancho Arénában.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Védő érkezik
Révész Attila elmondta, hogy a jövő héten bejelenti egy belső védő érkezését. (M4 Sport)
Ferencváros
Tóth Alex
Az angol Newcastle-nél állítólag úgy tudják, hogy 13-15 millió fontos „alkalmi áron” lehet megszerezni az FTC 20 éves magyar válogatott tehetségét, Tóth Alexet. (FootballInsider)
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.