Eltiltásban részesülhet a Videoton támadója, Danko Lazovic, aki a Fradi elleni bajnokin kapott piros lapot. Kedden dönt róla az MLSZ Fegyelmi Bizottsága.
A Videoton szerb támadója, Danko Lazovic a Varga Rolanddal szemben elkövetett szabálytalansága miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült, majd ezt követően megtapsolta a játékvezetőt, Bognár Tamást, aki erre a rendes játékidő hosszabbításában kiállította a rangadóról.
A kiállítás értelmében Lazovic biztosan nem játszhat a Haladás ellen.
– Az egész meccsen hihetetlen mennyiségű játékmegszakítás volt, sárgák, pirosak, sérülések, reklamálások tarkították a 90 percet, nagy küzdelem volt, de nem volt látványos futballmérkőzés, pedig egyébként két jó csapat volt a pályán – mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón a Vidi edzője, Marko Nikolics.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.