Két hónap után visszatért a Vidi válogatottja

Fiola Attila két hónap kihagyást követően a Vidi II - Veszprém (5-0) felkészülési találkozón lépett pályára.
Privacsek András 2017. július 30., vasárnap 13:52
Fiola Attila két hónap kihagyást követően a Vidi II - Veszprém (5-0) felkészülési találkozón lépett pályára.
Szerző: Privacsek András 2017. július 30., vasárnap 13:52

Fiola újra teljes értékű edzésmunkát végez, szombaton pedig ismét mérkőzést játszott, méghozzá a Videoton második csapatában - írja a vidi.hu.

- Nagyon boldog vagyok, hogy ismét pályára léphettem. Nehéz időszak van mögöttem, nagyon sokat dolgoztam azért, hogy ismét mérkőzést tudjak játszani. Nagy köszönettel tartozom Barta Gábor fizioterapeutának, aki rengeteg időt töltött velem, és mindenben segítette a rehabilitációmat. A Vidi II Veszprém elleni edzőmeccsén 60 percet töltöttem a pályán. Szerencsére semmiféle fájdalmat nem éreztem a lábamban, nyilván erőnlétileg még nem vagyok csúcsformában, ahhoz még kell egy kis idő, hogy teljesen utolérjem magam, de most a legfontosabb az volt, hogy teljes intenzitással végig tudtam futballozni 60 percet - nyilatkozta a vidi.hu-nak a védő.

Átigazolások
MTK Budapest
Hegyi Krisztián
Az MTK-t erősíti tavasszal Hegyi Krisztián, a Premier League-ben szereplő West Ham United kapusa kölcsönben érkezik a kék-fehérekhez.
Fradi
Varga Barnabás
Közel kétmilliárd forint érkezhetne a magyar klubhoz.
AEK Athén
Varga Barnabás
A sport24.gr görög lap tegnap esti cikke szerint az AEK Athén továbbra is hajt Varga Barnabásra, aki az elsőszámú célpont a támadósorba.
Tovább az összes átigazoláshoz