EL: Magyar bíró vezet Kádáréknak, ukrán fúj a Vidinek

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a csütörtöki Európa Liga-csoportmeccsek játékvezetőküldését. A Dinamo Kijevet erősítő Kádár Tamáséknak magyar bíró fújja a sípot, a PAOK-MOL Vidi FC találkozón ukrán sípmester fog közreműködni.
Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 17:07
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a csütörtöki Európa Liga-csoportmeccsek játékvezetőküldését. A Dinamo Kijevet erősítő Kádár Tamáséknak magyar bíró fújja a sípot, a PAOK-MOL Vidi FC találkozón ukrán sípmester fog közreműködni.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 22., hétfő 17:07

Újabb rangos feladat előtt áll Bognár Tamás és csapata. A 39 éves bíró vezeti a csütörtök este 21:00 órakor esedékes Rennes és a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijev összecsapását. A sárvári születésű játékvezető segítői Buzás Balázs és Kóbor Péter az oldalvonal mellett, az alapvonalaknál Farkas Ádám és Solymosi Péter, a tartalékbíró szerepét Theodorosz Georgiou tölti be.

Az ugyancsak 21:00 órakor kezdődő PAOK-MOL Vidi FC EL-csoportmeccsen ukrán sípmester fog tevékenykedni. Az UEFA ezúttal a 42 éves Jevhen Aranovszkij-t bízta meg ezzel a feladattal, akit a fehérváriak és a magyar válogatott keret tagjai is jól ismernek.

A kijevi születésű bíró korábban a 2012-13-as szezonban vezetett már meccset a Vidinek, hiszen akkor a fehérváriak 1-0-ra kikaptak a Basel otthonában. A magyar válogatott pedig jó emléket őriz róla, mivel a mieink 3-1-re legyőzték Lettországot vb-selejtezőn a Groupama Arénában.

Aranovszkij segítői a keddi találkozón Szerhij Bekker és Oleh Pluzsnyik lesznek, az alapvonali bírók Mikola Balakin és Anatolij Abdula, a tartalék játékvezetői teendőket Szemen Sloncsak látja el.

Olvastad már?
Videó: Sárga lap és köpés - Kádár és a játékvezető afférja a téma Ukrajnában
Egy általa vitatott sárga kiosztása után Kádár Tamás, a Dinamo Kijev magyar válogatott védője a játékvezető felé köpött ukrajnai beszámolók szerint a Vorksla elleni bajnokin.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO
Védőt igazoltak
Alexander Abrahamsson személyében 25 éves belső védővel erősített az ETO.
ETO
20 éves csatár érkezik
Oleksandr Pyshchur az ETO játékosa lesz, a 20 esztendős támadó a Gyirmóttól érkezik a klubhoz.
DVTK
Fiatal kapus érkezhet
Az 1910.hu szurkolói oldal információi szerint a Diósgyőr szerződtetheti a Honvédtól Megyeri Gábort. A fiatal kapus az előző szezonban 1 mérkőzésen védte a kispestiek kapuját.
Tovább az összes átigazoláshoz