Egy legendás név okozta a Vidi vesztét Spanyolországban

1-0-ra kikapott a tartalékosabb fehérvári gárda osztrák ellenfelétől.
Dudás Gábor 2017. január 27., péntek 12:27
1-0-ra kikapott a tartalékosabb fehérvári gárda osztrák ellenfelétől.
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 27., péntek 12:27

Miután pénteken két felkészülési találkozót is játszik a Videoton, Henning Berg úgy döntött, tartalékosabb összeállításban küldi csapatát pályára az osztrák bajnokságban a 6. helyen álló Admira Wacker Mödling ellen.

 

A csúszós pályán megrendezett 60 perces találkozón az Admirának volt több lehetősége, de a fiatal Zöldesi Illés többször is fontos védést mutatott be, de a lefújás előtt nem sokkal már ő is tehetetlen volt. A korábbi 50-szeres válogatott, Ivica Vastic fia, Toni Vastic 9 méterről fejelte a hálóba a győztes találatot.

Magyar idő szerint 16 órakor a Videoton keretének másik fele a román Dinamo Bukaresttel játszik majd Marbellán.

Videoton - Admira Wacker Mödling 0-1 (Vastic 56.)

A Videoton kezdőcsapata: Zöldesi - Lénárt, Varga, Szolnoki, Sejben, Pölöskei Zs., Bódi, Barczi, Oliveira, Bévárdi, Solumun

Újabb Loki-igazolás a küszöbön, a Fradi válogatottját kivásárolják - friss hazai átigazolási hírek

Átigazolások
Dorog
Nikházi helyett Csizmadia
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: Nikházi Márk önszántából távozott Dorogról. Már az utódja is megvan Csizmadia Csaba személyében.
Chicago Fire
Salétros Amerikába igazol
A magyar származású - korábban Újpesten is megfordult - Anton Salétros kb. 2 millió 700 ezer euró ellenében az AIK-ból a Chicago Fire-hez szerződik (Expressen).
NB I
Storck az NB I-re is nyitott
A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya nem titkolja: szívesen dolgozna egy magyar klubnál, szeretne "egy jó projekt keretében" vezetőedzőként visszatérni az országba.
Tovább az összes átigazoláshoz