Vidi: Az új szerzemény 186 nap után kapott újra meghívót a válogatottba

Fél év után ismét meghívót kapott hazája válogatottjába a MOL Vidi FC új szerzeménye. Georgi Milanov Ciprus és Norvégia legjobbjai ellen bizonyíthat a Nemzetek Ligájában.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 27., csütörtök 18:34
Fél év után ismét meghívót kapott hazája válogatottjába a MOL Vidi FC új szerzeménye. Georgi Milanov Ciprus és Norvégia legjobbjai ellen bizonyíthat a Nemzetek Ligájában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 27., csütörtök 18:34

Mint ismeretes, a MOL Vidi az átigazolási időszak utolsó utáni óráiban leigazolta a 40-szeres bolgár válogatott Georgi Milanovot. A 26 éves játékos a szeptemberi Nemzetek Ligája-mérkőzésekre nem kapott meghívót a szövetségi kapitánytól, Petar Hubcsevtől, de az októberi összecsapásokon már ott lehet – közölte a molvidi.hu.

Milanov legutóbb március 26-án – 186 napja – a Kazahsztán elleni (2-1) felkészülési meccsen kezdőként játszott 57 percet a nemzeti csapat színeiben.

A bolgárok 2 meccsen 2 győzelemmel vezeti a C-liga 3. csoportját, ahol legközelebb október 13-án Szófiában fogadják Ciprust 20:45-től, majd három nappal később Norvégiával játszanak szintén ugyanabben az időpontban.

Milanov 2011. október 7-én debütált az bolgár válogatottban az ukránok elleni (3-0) barátságos mérkőzésen, azóta 40-szer öltötte magára a címeres mezt, amelyben kettő gólt rúgott és hét gólpasszt jegyzett.

Átigazolások
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz