„A kapitányi poszt megtiszteltetés” - a Vidi-edzője nyilatkozott esetleges kinevezéséről

Egyelőre hivatalos megkeresés nem volt a norvégok részéről.
Budai László 2017. január 22., vasárnap 7:28
Egyelőre hivatalos megkeresés nem volt a norvégok részéről.
Szerző: Budai László 2017. január 22., vasárnap 7:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Továbbra sincs szövetségi kapitánya a norvég labdarúgó-válogatottnak. A helyi sajtó többször is hírbe hozta a pozícióval a Videoton mesterét, Henning Berget, igaz a fehérvári klub korábban egyszer már cáfolta a csakfoci.hu-nak, hogy az edzőt kineveznék a nemzeti csapat élére.

Az egyik norvég lap arról faggatta a fehérváriak vezetőedzőjét, hogy keresték-e őt a Norvég Labdarúgó Szövetségtől, és elvállalná-e a feladatot.

- Vezetni egy válogatottat nagyon különleges. A szövetségtől azonban senki nem keresett engem, nem beszéltem senkivel. Nagyon sok a megfelelő jelölt a posztra. Minden norvég edzőnek kiváltság lenne, ha kineveznék kapitánynak, ez kétségtelen, de vannak más munkák és más szerződések is, amelyeket figyelembe kell venni – nyilatkozta Berg az nrk.no honlapnak.

Átigazolások
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Fiatalokkal erősítettek
Két új érkező Újpesten
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Ujváry Ferencet és Gáspár Dávidot a Kispest-Honvéd FC-től.
Nyíregyháza
2 profi
Két fiatal játékossal kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus: Hajós Lőrinc és Kondor Tibor írt alá - adta hírül a klubhonlap.
Tovább az összes átigazoláshoz