Nagy csatában húzta be a Kisvárda az MTK elleni ütközetet, így pontszámban utolérte a tabella élén a kék-fehéreket. Három élcsapat, a Vác, a Nyíregyháza és a Szolnok is győzelem nélkül maradt.
A Kisvárda a legnagyobb rangadón folytatta nyolcmeccses veretlenségi sorozatát, ráadásul a széria során hétszer gólt sem kapott Kondás Elemér csapata.
Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Kisvárda – MTK 1-0 (Lukács R. 15.)
Szolnok – Budaörs 0-1 (Czvitkovics 74.)
Vác – Nyíregyháza 1-1 (Balajti 18., ill. Gajdos 23.)
Cegléd – Soroksár 2-0 (G. Bíró 8., Asztalos 87.)
Budafok – Gyirmót 1-0 (Pölöskei P. 82.)
Siófok – Szeged 2011 0-0
A 16 órakor kezdődött mérkőzések eredményei - itt!
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.