Magyar Kupa: Megbüntették a Diósgyőrt

Az élvonalbeli klubok közül egyedül a miskolciak kaptak büntetést.
Mokány Lajos 2016. december 1., csütörtök 16:41
Az élvonalbeli klubok közül egyedül a miskolciak kaptak büntetést.
Szerző: Mokány Lajos 2016. december 1., csütörtök 16:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága december 1-jei ülésén az alábbi határozatokat hozta a Magyar Kupa meccseket illetően:

- A FEB a Diósgyőr FC Kft.-t, mint visszaesőt, mert szurkolói másokat megbotránkoztató magatartást tanúsítottak 100.000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

- A Fegyelmi Bizottság Pfister Erik (REAC) labdarúgót, mert a játékvezető két sárga lapos figyelmeztetéssel kiállította, 1 soron következő MK mérkőzésen való részvételtől; Móri Tamás (Bicskei TC) labdarúgót, mert a játékvezető két sárga lapos figyelmeztetéssel kiállította, 1 soron következő MK mérkőzésen való részvételtől; Bozsoki Imre (Érd VSE) labdarúgót, mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt, 3 soron következő MK mérkőzésen való részvételtől; Gyurján Márton (Szombathelyi Haladás) labdarúgót, mert ellenfelét nyilvánvaló gólhelyzetben buktatta, 1 soron következő MK mérkőzésen való részvételtől eltiltotta.

 

 

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz