A Leipzig és a Bröndby meccseit nézik a Diósgyőr játékosai.
Már Bódog Tamás irányításával készül a Diósgyőr a válogatott szünetben. A miskolciak frissen kinevezett vezetőedzőjének sok újdonságot kell megtanítania együttesének, hogy a folytatásban már az új rendszerben tudjanak játszani.
- Jelenleg az a legfontosabb, hogy megértsék, milyen csapatmozgásra van szükség a sikerhez. Védekezésben és támadásban kulcskérdés, hogy a csapat egy egységben mozogjon, ezt kell előbb megérteni, majd megvalósítani a pályán. Hoztam magammal videókat Lipcséből és a Bröndbytől, de rögzítjük az edzéseket is. Jobb, ha a játékosok is látják, nem azért szól négyszer az edző, mert nem találja szimpatikusnak, hanem azért, mert nem jól helyezkedik - mondta Bódog a dvtk.eu-nak.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.