NB II: Csapatot vált az egyik legtechnikásabb középpályás - 11 gól és 20 gólpassz távozik

Honlapunk úgy tudja, hogy nyáron távozhat Budafokról Kulcsár Kornél.
Privacsek András 2022. május 26., csütörtök 12:28
Honlapunk úgy tudja, hogy nyáron távozhat Budafokról Kulcsár Kornél.
Szerző: Privacsek András 2022. május 26., csütörtök 12:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu értesülései szerint a következő szezont már egy új csapatban kezdheti meg Kulcsár Kornél, a Budafok kreatív középpályása. A 30 éves játékos iránt több klub is érdeklődik.

Kulcsár két időszakban összesen 81 tétmérkőzést játszott a Budafok csapatában, ezeken a találkozókon 11 gólt szerzett és kiosztott 20 gólpasszt.

A 2020/21-es szezonban 30 meccsen lépett pályára a budafokiaknál az NB I-ben. Összesen pedig 100 élvonalbeli mérkőzéssel rendelkezik.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
Tovább az összes átigazoláshoz