Baleset: Őzzel ütközött az NB II egyik legjobb játékosa - fotó

Szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Gosztonyi András, az NB II-es Kisvárda középpályása.
Privacsek András 2017. május 8., hétfő 10:42
Szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Gosztonyi András, az NB II-es Kisvárda középpályása.
Szerző: Privacsek András 2017. május 8., hétfő 10:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vasárnap Kisvárdáról Kaposvárra utazott Gosztonyi András és terhes felesége, amikor az autójuk elé kiugrott egy őz. A játékos lélekjelenlétén múlt, hogy nem történt nagyobb baj.

- Mivel kikaptunk a Nyíregyházától, nem voltam valami jó passzban, ráadásul édesapámat műtik, aggódtam miatta, hozzá utaztunk Kaposvárra. Szerencsésen megúsztuk a balesetet, nem sérültünk meg, ami a legfontosabb, hogy Kata, a feleségem is jól van, az ijedtségen kívül nem történt baj – mondta Gosztonyi a balesetről a csakfoci.hu-nak.

A középpályás eddig 8 gólos a szezonban, a Kisvárda pedig egy ponttal áll a feljutó helyen található Balmazújváros mögött.

 
Átigazolások
Fradi
Hajnal marad
Az Üllői129 úgy tudja, nem igazak azok a pletykák, amelyek Hajnal Tamás esetleges távozásáról terjedtek el, és a sportigazgató marad a Fradiban.
Diósgyőr
Így alakulhat át a keret
Ádám Martin és Novothy Soma esetleges megszerzése is képben lehet a klubnál, de Borvető Áron is érkezhet. Demeter Milánt és Holdampf Gergőt megtartanák, 4 légiós pedig távozhat. (Diósgyőri könyv FB)
ETO/Fradi
Borbély Balázs
Exkluzív háttér a ferencvárosi edzőkeresésről: Borbély Balázs érkezésére nagy esély van, de egy nagyon fontos dolgot még tisztázni kell.
Tovább az összes átigazoláshoz