Az NB II-ből érkezik a Vasashoz távozó Kis Károly utódja

A csakfoci.hu információi szerint a másodosztályból érkezik Ajkára az új vezetőedző, aki a Vasashoz szerződött Kis Károly utódja lesz a csapatnál.
Csakfoci Admin 2018. július 4., szerda 20:20
A csakfoci.hu információi szerint a másodosztályból érkezik Ajkára az új vezetőedző, aki a Vasashoz szerződött Kis Károly utódja lesz a csapatnál.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 4., szerda 20:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Úgy tudjuk, a tavalyi szezonban a 12. helyen végzett Dorog vezetőedzője, Schindler Szabolcs veszi át a harmadosztályú együttes irányítását. Az ajkaiak tavaly harcban voltak a feljutásért, végül az NB III Nyugati csoportjának második helyén zártak.

Információink szerint Schindlert hamarosan be is jelenthetik Ajkán.

Átigazolások
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.
Ferencváros
Nagy Ádám visszatért
Visszatért a Ferencvároshoz Nagy Ádám. A 31 esztendős középpályás 10 évvel ezelőtt igazolt el a Fradiból és állt légiósnak.
Tovább az összes átigazoláshoz