Ahogy a csakfoci.hu előre jelezte, klubot váltott a Mezőkövesd támadója, Marek Strestík, aki az NB I-be tartó Kisvárdánál folytatja pályafutását.
Ahogy a csakfoci.hu már előrevetítette, távozott az NB I-ben utolsó helyen álló Mezőkövesd középpályása, Marek Strestík. A cseh-magyar kettős állampolgársággal és édesanyja révén magyar felmenővel rendelkező, azaz "futballmagyarnak" számító Strestík leigazolását Instagram-oldalán jelentette be a szabolcsi klub, amely magabiztos teljesítménnyel az MTK mögött a második helyen áll a Merkantil Bank NB II-ben.
Strestík korábban a Győri ETO-val bajnoki címet szerzett és szerepelt az MTK-ban is, most fél plusz egy évre írt alá a Kisvárdához. A plusz egy év akkor lép életbe, ha a klub feljut az élvonalba. Kondás Elemér együttesének legújabb igazolása vasárnap csatlakozik a kerethez, a másodosztály küzdelmei két hét múlva folytatódnak.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.