Fotó: pmfc.hu

Az MLSZ fegyelmi határozatának legnagyobb kárvallottja egy NB II-es edző

A másodosztályú Pécsi MFC vezetőedzőjét, Vas Lászlót a következő két bajnoki mérkőzésről eltiltották.
Nyikes Zoltán 2021. augusztus 17., kedd 18:51
Fotó: pmfc.hu
A másodosztályú Pécsi MFC vezetőedzőjét, Vas Lászlót a következő két bajnoki mérkőzésről eltiltották.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. augusztus 17., kedd 18:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága megtartotta a szokásos keddi ülését az előző hétvégi NB I-es és NB II-es bajnoki mérkőzések kapcsán.

Az mlsz.hu honlapjáról kiderül, hogy Vas László vezetőedző (PMFC) a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 2 soron következő NB II férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A játékosok közül Fazekas Marcell (Szentlőrinc) és Kónya Dávid (PMFC) 1-1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült.

Olvastad már?
Kubatov a Fradi nemzetközi kupaszerepléséről: "Fölötte vagyunk a 20 millió eurós költségvetésnek" - az EL-csoportkört kudarcként élné meg
A Ferencváros sajtótájékoztatót tartott a Groupama Arénában, melyen részt vett Kubatov Gábor, a klub elnöke és Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója is.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Keane távozik?
Egybehangzó sajtóhírek szerint távozik a ferencvárosi kispadról az ezüstérmes csapat vezetőedzője, Robbie Keane.
Videoton
Új pályázat
A fehérvári közgyűlés új pályázatot írt ki a Videoton eladására, miután az első kör sikertelen volt.
Loki
500 ezer eurós ajánlat
A FutZakulisie értesülései szerint a DVSC több mint félmillió eurót kínált a Kosice 20 éves szlovák csatáráért, Milan Rehusért, aki a mostani idényben 22 mérkőzésen 5 gólt és 3 asszisztot jegyzett.
Tovább az összes átigazoláshoz