A Fehérvár felkészülési mérkőzésen 2-1-re legyőzte a Budafok csapatát.
Meglepetésre a Budafok kezdte jobban a mérkőzést, a 3. percben Skribek lőtt nagy gólt 15 méterről. A Vidi még az első félidőben megfordíthatta volna az állást, de Futács két alkalommal is nagy helyzetben hibázott.
A második félidő elején aztán a hazaiaknak összejött a fordítás: előbb Stopira fejelt a kapuba, majd Kovács tekert 17 méterről a kapuba, kialakítva ezzel a 2-1-es végeredményt.
Felkészülési mérkőzés:
MOL Fehérvár FC – Budafok 2-1 (Stopira 53., Kovács 55., ill. Skribek 3.)
MOL Fehérvár FC: Kovács - Tamás, Juhász, Rus, Stopira - Jouri, Elek, Kovács - Funsho, Milanov - Futács
Budafok: Póser - Margitics, Vaszicsku, Romic, Gohér - Skribek, Soltész, Oláh, Szabó - Kulcsár, Kovács
Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)