A Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs néhány másodpercen belül két hatalmasat is védett a Soroksár ellen.
Igencsak látványos mérkőzést hozott az NB II előző fordulójában a Szentlőrinc és a Soroksár összecsapása. Korábban már megmutattuk, hogy élete gólját lőtte a Soroksár játékosa, Halmai Ádám, de rajta kívül a Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs is parádézott.
A 23 éves játékos a 27. percben előbb Króner fejesét védte hatalmas bravúrral, majd a kipattanót is hihetetlen reflexszel sikerült hárítania.
Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.