Fotó: M4 Sport (képernyőmentés)
Nem mindennapi jelenetek játszódtak le az NB II hétfő esti bajnokiján.
Szegény embert az ág is húzza. A PMFC hétfő este 4-1-es vereséget szenvedett a Vasastól, így továbbra is csak három pont választja el a már kiesést jelentő 15. helytől. Ráadásul a pécsiek nevéhez fűződik a találkozó egyik legextrémebb jelenete is, amikor Szabó Máté olyan rosszul találta el a jó 25 méteres szabadrúgást, hogy a labdát állított helyzetből sikerült a stadionból kirúgnia. Az eseten maga a játékos is csak mosolyogni tudott kínjában.
Videón a jelenet
Forrás: M4 Sport
Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.