Fotó: dvtk.eu

NB II: Távozott a Diósgyőr csapatkapitánya - később visszatérne a klubhoz

Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Hegedűs János. A korábbi diósgyőri csapatkapitány az elmúlt fél évben mindössze három alkalommal lépett pályára az első csapat mezében.
Csakfoci.hu 2022. december 14., szerda 20:40
Fotó: dvtk.eu
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Hegedűs János. A korábbi diósgyőri csapatkapitány az elmúlt fél évben mindössze három alkalommal lépett pályára az első csapat mezében.
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 14., szerda 20:40

- Hálás vagyok a klubnak és a szurkolóknak is az elmúlt két és fél évért - mondta Hegedűs János a dvtk.eu-nak. - Az eredményektől függetlenül számomra nagyon szép emlék marad a Diósgyőrben töltött idő, nagyon szerettem a DVTK-ban játszani, de van, hogy a legjobb szándék ellenére is úgy alakulnak a dolgok, hogy mindkét fél számára jobb, ha külön utakon folytatják. Sosem fogom elfelejteni, amikor a fejsérülésemnél megfagyott a levegő a stadionban, majd a szurkolók a nevemet skandálták. A szívembe zártam mindenkit, bármilyen csapatban és bármelyik osztályban is játsszak, az egymás elleni meccsek kivételével örökös szurkolója leszek a Diósgyőrnek. Nem lehet tudni, mit hoz a jövő, ezért most azt mondom, hogy ha pár év múlva számítani fognak rám, akkor nagyon szívesen visszatérek, akár játékosként, akár később egy másik pozícióban. Sok sikert kívánok a Diósgyőrnek!

Átigazolások
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
FK Spartak Subotica
Kruscic jött, Tutoric ment
Az Újpest ex-edzője, Milos Kruscic váltotta a Fradi ex-játékosát, Djordje Tutoricot a szabadkai FK Spartak Subotica kispadján.
Tovább az összes átigazoláshoz