Fotó: budafok1912.hu
Egy év után elhagyja Budafokot Tischler Patrik, aki szabadon igazolhatóvá vált.
Az NB II-es Budafok tájékoztatása szerint "az új szakmai elképzelésekbe kevésbé illik bele", így ingyen igazolhatóvá válik a csapat csatára, Tischler Patrik.
A 31 éves támadó az MTK-nál nevelkedett, majd volt a Puskás Akadémia, a Videoton, az Újpest, a Honvéd, a Kisvárda és a Debrecen labdarúgója is. Budafokon az előző szezont töltötte, ott 21 másodosztályú bajnokin egy gólt szerzett, a Magyar Kupában háromszor kapott lehetőséget a döntőig menetelő együttesben.
Olvastad már?
A Honvédtól vett játékost a Loki: "Olyan klubot kerestünk, ahol növekedhet a játékos értéke"
Távozik a Honvédtól Brandon Domingues, miután megegyeztek a DVSC-vel, így a szélső Debrecenben folytatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.