Fotó: vasasfc.hu
Nincs könnyű helyzetben Jova Levente a Vasasnál, aki elveszítette pozícióját a kapuban és hetek óta nem véd.
Jova Levente sokáig kirobbanthatatlan volt a Vasas kapujából, sőt, a csapatkapitányi karszalagot is ő viselte. Pintér Attila érkezése után azonban új CSK-t nevezett ki, majd a Mezőkövesd elleni meccsen a kapus nagy hibáját követően az edző lecserélte és azóta sem került vissza a kezdőbe.
A Vasas Jova nélkül, a 23 éves Kiss Ágostonnal a kapuban szárnyal. A piros-kékek az utolsó négy bajnokijukat megnyerték.
Információink szerint a kegyvesztett Jova télen távozhat a Vasastól. A helyzetét némileg nehezíti, hogy 2026-ig élő szerződés köti a klubhoz.
Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.