NB II: Nem nagyon vannak szavak erre a félpályás gólra - videó

Az ajkai Szarka Ákos parádés találattal döntötte el a bajnokit Pécsett.
Csakfoci.hu 2024. február 26., hétfő 8:25
Az ajkai Szarka Ákos parádés találattal döntötte el a bajnokit Pécsett.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 26., hétfő 8:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, a PMFC az új vezetőedzővel sem szerzett pontot az immáron zsinórban öt győzelemnél tartó Ajka ellen.

A találkozót ráadásul egy nem mindennapi gól döntötte el: a 64. percben, egy pécsi labdavesztést követően Szarka Ákoshoz került a labda, aki felnézett, meglátta, hogy a hazaiak hálóőre, Helesfay Donát messzire kimerészkedett a kapujából, és a csallóközi születésű, 33 éves ajkai csatár a félpályáról ívelt az üresen maradt ketrecbe.

Átigazolások
Trabzonspor
BL-győztes érkezhet
A Ferencváros EL-ellenfeléhez, a Trabzonsporhoz igazolhat a Liverpoollal korábban Bajnokok Ligáját nyerő Fabinho.
MTK
Belényesi távozóban?
A nyáron igazolt belső védő, Belényesi Csaba máris távozhat az MTK Budapesttől, miután kevés játéklehetőséghez jutott eddig a szezon során. A Kék Fehér Liba Média szerint a Paks érdeklődik iránta.
Újpest
Lacoux távozóban
Sajtóhírek szerint két idény után távozhat az Újpest csapatából Tom Lacoux, aki már pénteki bajnoki keretébe sem került be. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz