Fotó: vasasfc.hu
Holender Filip ötmeccses eltiltásánál is rosszabbul járt Kutassy Dániel szertáros, akit hat találkozóra meszeltek el.
A Magyar Labdarúgó Szövetség megerősíti, amiről szerdán - a Vasas hivatalos honlapjának tájékoztatása alapján - már beszámoltunk: Holender Filip öt mérkőzésre szóló eltiltást kapott az MLSZ Fegyelmi Bizottságától, miután az ETO-Vasas találkozó lefújását követően két sárgalapos figyelmeztetés után piros lapot kapott, majd sértő mozdulatot tett és sértő kifejezést használt a játékvezető személyére.
A friss fegyelmiből kiderül, hogy nála is rosszabbul járt az angyalföldiek szertárosa, Kutassy Dániel, akit hat meccsre meszeltek el. Ráadásul "a Vasast labdarúgójának és sportszakemberének súlyosan sportszerűtlen viselkedéséért pénzbüntetés megfizetésére is kötelezik" - számol be róla az mlsz.hu.
Olvastad már?
Jó eséllyel két magyar középpályás sem tart a Mezőkövesddel az NB II-be
Honlapunk úgy tudja, hogy valószínűleg távozik a Mezőkövesd csapatától Bőle Lukács és Nagy Gergő is.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.