Fotó: www.dorogifc.hu

NB II: Megvan az egy nappal a bajnoki előtt távozó vezetőedző utódja - hivatalos

Házon belül oldotta meg a másodosztályú Dorog Németh Szabolcs pótlását.
Nyikes Zoltán 2020. november 9., hétfő 13:41
Fotó: www.dorogifc.hu
Házon belül oldotta meg a másodosztályú Dorog Németh Szabolcs pótlását.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. november 9., hétfő 13:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a hétvégi NB II-es forduló előtt egy nappal edzőváltás történt a Dorogi FC-nél: honlapunk elsőként számolt be arról, hogy közös megegyezéssel távozott a kispadról Németh Szabolcs,

akinek az utódját hétfőn jelentette be a másodosztályú klub vezetősége Fenyvesi László személyében.

Fenyvesi ezidáig is a felnőtt csapatnál tevékenykedett Németh szakmai stábjában, valamint ezzel párhuzamosan az U19-es együttes vezetőedzője volt.

A Dorog hétvégén 1-1-es döntetlent játszott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként, így 16 fordulót követően a 17. helyen áll, három ponttal megelőzve a már kiesőhelyen lévő Szentlőrincet.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz