Fotó: www.dorogifc.hu

NB II: Megvan az egy nappal a bajnoki előtt távozó vezetőedző utódja - hivatalos

Házon belül oldotta meg a másodosztályú Dorog Németh Szabolcs pótlását.
Nyikes Zoltán 2020. november 9., hétfő 13:41
Fotó: www.dorogifc.hu
Házon belül oldotta meg a másodosztályú Dorog Németh Szabolcs pótlását.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. november 9., hétfő 13:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a hétvégi NB II-es forduló előtt egy nappal edzőváltás történt a Dorogi FC-nél: honlapunk elsőként számolt be arról, hogy közös megegyezéssel távozott a kispadról Németh Szabolcs,

akinek az utódját hétfőn jelentette be a másodosztályú klub vezetősége Fenyvesi László személyében.

Fenyvesi ezidáig is a felnőtt csapatnál tevékenykedett Németh szakmai stábjában, valamint ezzel párhuzamosan az U19-es együttes vezetőedzője volt.

A Dorog hétvégén 1-1-es döntetlent játszott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként, így 16 fordulót követően a 17. helyen áll, három ponttal megelőzve a már kiesőhelyen lévő Szentlőrincet.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz