Fotó: vasasfc.hu

NB II: Megint nem tudott nyerni az éllovas Nyíregyháza, közelít a Vasas - eredmények

A lsitavezető Szpari nem bírt a Szegeddel, így már három meccs óta nyeretlen, a Vasas viszont most már hónapok nem talált legyőzőre, ezúttal Gyirmóton szerzett három pontot.
Csakfoci.hu 2024. március 17., vasárnap 15:56
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 17., vasárnap 15:56

Az éllovas Nyíregyháza sorozatban a harmadik bajnokiján maradt nyeretlen a labdarúgó NB II-ben: a listavezető vasárnap a 24. fordulóban játszott gól nélküli döntetlent a vendég Szegeddel.

Győzelmével kihasználva az éllovas pontvesztését az egyik legfőbb üldöző, a Vasas, amely Gyirmóton aratott 2-1-s sikerével immáron 14 bajnoki óta veretlen , és jelenleg második a tabellán, lemaradása jelenleg tíz pont a Szpari mögött.

Az Ajka nyolc meccs óta nem talált már legyőzőre, ezúttal a két vereség után pontot szerző Siófok otthonában játszott döntetlent. A Honvéd győri győzelme után a Soroksárt is megverte, méghozzá négy gólt szerezve, így a kispestiek kissé fellélegezhetnek középmezőnybeli helyükkel.

Merkantil Bank NB II, 25. forduló:

BFC Siófok-FC Ajka 1-1 (Major 26., ill. Babos 59.)

Gyirmót FC Győr-Vasas FC 1-2 (Medgyes 81., ill. Tóth M. 21., 89. - a másodikat 11-esből) - piros lap: Soltész (Gyirmót, 93.)

BVSC-Zugló - Kolorcity Kazincbarcika SC 3-0 (Bacsa 12., Ihrig-Farkas 33., Mitrovic 65.)

HR-Rent Kozármisleny - Credobus Mosonmagyaróvár 2-1 (Kirchner 36., Daru 64., ill. Radics 68.)

Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-0

Budapest Honvéd - Soroksár SC 4-1 (Nyitrai 23., Kerezsi 33., 36., Lőrinczy 53., ill. Korozmán 87.)

Később (17 órától):

Aqvital FC Csákvár - Pécsi MFC

Tiszakécskei LC - Budafoki MTE

Szombathelyi Haladás - ETO FC Győr

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)