NB II: Még egyet igazolhat a Diósgyőr

Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 18:31
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 18:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Amit terveztünk, azt nagyjából végrehajtottunk. Fontos igazolásaink voltak, de tudjuk, hogy még van hátra idő az átigazolási időszakból, és ilyenkor bármi megtörténhet. Mindig felmerülhet, az utolsó napokon is egy nagyon érdekes játékos arra a pozícióra, amit még szeretnénk megerősíteni. Csak az a baj, hogy nagyon szűkös a választási lehetőség Magyarországon, és külföldről is nagyon nehéz igazolni, mert onnan csak 20 év alatti játékost tudunk hozni, és ebben a korban nagyon nehéz volt olyat találni, aki egyből megfelelne a mi elvárásainknak és egyből a csapat erőssége tudna lenni. Ha lesz is még, az maximum egy igazolás lesz, de ez nem csak rajtunk múlik" - a DVTK vezetőedzője, az ukrán-magyar Szergej Kuznyecov az átigazolási időszakról is beszélt a klub hivatalos oldalának adott videóinterjúban.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz