NB II: Még egyet igazolhat a Diósgyőr

Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 18:31
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 22., vasárnap 18:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Amit terveztünk, azt nagyjából végrehajtottunk. Fontos igazolásaink voltak, de tudjuk, hogy még van hátra idő az átigazolási időszakból, és ilyenkor bármi megtörténhet. Mindig felmerülhet, az utolsó napokon is egy nagyon érdekes játékos arra a pozícióra, amit még szeretnénk megerősíteni. Csak az a baj, hogy nagyon szűkös a választási lehetőség Magyarországon, és külföldről is nagyon nehéz igazolni, mert onnan csak 20 év alatti játékost tudunk hozni, és ebben a korban nagyon nehéz volt olyat találni, aki egyből megfelelne a mi elvárásainknak és egyből a csapat erőssége tudna lenni. Ha lesz is még, az maximum egy igazolás lesz, de ez nem csak rajtunk múlik" - a DVTK vezetőedzője, az ukrán-magyar Szergej Kuznyecov az átigazolási időszakról is beszélt a klub hivatalos oldalának adott videóinterjúban.

Átigazolások
ETO
Yaakobishvili érkezhet
A spanyol másodosztályú Girona védője, Yaakobishvili Antal az ETO-nál folytathatja pályafutását. Az Újpest ajánlatára nemet mondott. (Nemzeti Sport)
Puskás Akadémia/Csákvár
Fiatal váltott klubot
Lakatos Kristóf kooperációs szerződés keretében Csákváron tűnt fel, miután kölcsön után végleg a Videotonból a Puskás Akadémiához igazolt a 18 éves védő. (FutureBallersHU)
Budafok
Támadó érkezett
NB I-es rutinnal is rendelkező támadóval erősített az NB III-ra a Budafok. Kundrák Norbert érkezett, aki az előző két idényben a Soroksár játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz