Fotó: KTE

NB II: Már a negyedik igazolás futott be a feljutásra törő csapathoz - hivatalos

A Szentlőrinc 25 éves, távozó középpályása, Nyári Patrik Kecskeméten folytatja pályafutását.
Budai László 2026. május 28., csütörtök 8:36
Fotó: KTE
A Szentlőrinc 25 éves, távozó középpályása, Nyári Patrik Kecskeméten folytatja pályafutását.
Szerző: Budai László 2026. május 28., csütörtök 8:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Újabb játékossal bővült a KTE kerete, miután mindenben megállapodtak a szabadon igazolható Nyári Patrikkal a közös folytatásról (a Csakfoci már télen írt a várható transzferről). A korábbi utánpótlás-válogatott középpályás az előző idényben Szentlőrincen futballozott, de szerepelt az NB I-ben is.

A szombathelyi születésű Nyári nagyon korán az Illés Akadémia játékosa lett, és a korosztályos csapatokat végigjárva jutott el a 2018/2019-es szezonban az NB I-es debütálásig a Haladásban. Ezt követően a Videotonhoz igazolt, ahol növelte élvonalbeli mérkőzéseinek számát, emellett kooperációban Budaörsön is szerepelt.

2022 telén a Paks igazolta le, amely előbb a III. Kerülethez, majd a Szegedhez adta kölcsön. 2025 januárjában Szentlőrincre igazolt, ahol mostanáig másfél évet töltött el. Szerződése lejárt, így szabadon igazolható játékosként csatlakozik a KTE-hez. A 25 éves, 186 centiméter magas középpályás komoly célokkal érkezik Kecskemétre.

- Nagyon örültem a KTE megkeresésének, mert ez számomra előrelépés a karrieremben, amire régóta vártam. Tímár Krisztiánt és Szalai Tamást már jól ismerem Fehérvárról, ez is szempont volt akkor, amikor a jövőmről kellett döntenem. Várom a közös munkát. Egyéni célom, hogy segítsem a csapatot céljai elérésében, ehhez pedig gólokkal és gólpasszokkal tudok a legtöbbet hozzátenni. A közeg sem lesz ismeretlen számomra, hiszen Szilágyi Zoltánnal és Haris Attilával már játszottam együtt Szegeden, illetve a fiatalabb játékosok között is vannak ismerősök – mondta Nyári Patrik a klub honlapján.

A Kecskemétnek Nyári már a negyedik igazolása Szabados István, Szépe János és Szilágyi Zoltán után.

Átigazolások
Szeged
Gólkirály érkezett
Az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Mosonmagyaróvár 22 éves támadója, Gera Zalán Szegeden folytatja pályafutását. A futballista 24 találattal a harmadosztály gólkirálya lett a múlt szezonban.  
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Tovább az összes átigazoláshoz