Fotó: honvedfc.hu

NB II: Jön a Honvéd-Nyíregyháza rangadó - Csertői szerint bravúr lenne a győzelem

A Csertői Auréllal még veretlen Honvéd az NB II-t magabiztosan vezető Nyíregyházát fogadja.
Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 12:01
Fotó: honvedfc.hu
A Csertői Auréllal még veretlen Honvéd az NB II-t magabiztosan vezető Nyíregyházát fogadja.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 11., vasárnap 12:01

- Ami a vasárnapi találkozót illeti, jóval erősebb riválissal találkozunk majd, nem véletlenül vezeti a bajnokságot a Nyíregyháza, ennek megfelelően önbizalommal telve futballoznak, még a télen is NB I-es szintű játékosokat igazoltak. Kompakt csapatról van szó, a maximumot kell nyújtani ahhoz, hogy nyerjünk, és azt gondolom, bravúr lenne a győzelem, de természetesen azért megyünk ki a pályára, hogy megszerezzük a három pontot. A srácokat biztosan motiválja majd a hazai pálya, a szurkolók jelenléte, Kozármislenybe is sokan kísértek el minket, köszönjük nekik a támogatást, most is szükségünk lesz rájuk - mondta Csertői Aurél a honvedfc.hu-nak.

- Szeretnénk megszakítani a fővárosiak edzőváltás óta tartó jó sorozatát, de nehéz mérkőzésre számítok. Tehetséges fiataljaik mellett rutinos játékosaik is vannak, és a tabellán elfoglalt helyük csalóka. De elsősorban magunkkal foglalkozunk. Úgy érzem sikerült a Tiszakécske elleni mérkőzés után kifrissülnünk, de a héten volt néhány játékos aki megfázással küzdött, reméljük mindenki rendben lesz vasárnapra! Fontos lesz, hogy a védelmünk ugyanolyan stabil maradjon mint legutóbb volt, támadásban pedig még pontosabbnak kell lennünk - nyilatkozta Tímár Krisztián a Nyíregyháza vezetőedzője a hivatalos honlapnak.

NB II, 20. forduló

14:00
Honvéd - Nyíregyháza
ETO - Csákvár
Soroksár - BVSC
Budafok - Gyirmót
Mosonmagyaróvár - Vasas
PMFC - Kazincbarcika

17:00
Haladás - Kozármisleny
Szeged - Ajka
Tiszakécske - Siófok

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Olasz sztárklubhoz igazolt a tehetség
A játékost képviselő CMG menedzseriroda és a PMFC is beszámolt arról, hogy az U17-es magyar válogatott és a pécsiek tehetséges kapusa, Kilvinger Levente az AS Roma utánpótlásába igazolt.
Puskás Akadémia
Baluta az MLS-ben
A 31 éves Alexandru Baluta, aki korábban a Puskás Akadémia játékosa volt, az LAFC-hez igazolt a 2025-ös szezon végéig, a klub pedig opciót szerzett a hosszabbításra 2026-ra.
Kozásmisleny
Két hónap után bontottak
Távozik az NB II-es csapattól Dobos Áron. A júniusban érkezett támadóval kölcsönös megegyezéssel bontott szerződést a klub.
Tovább az összes átigazoláshoz